Hakkımızda

Şirketimiz internetin yaygınlaşma süreci ilk yıllarında iki girişimci ruhun öngörü ve fikir birliği ile doğmuş ve 2009 yılında Zahmetsiz Al markası altında şirketleşmiştir.

Yıllar içerisinde artan taleplere yönelik geliştirdiğimiz stratejik çözümler ve bünyemize kazandırdığımız ileri bilişim teknolojileri ile e-ticaret sistemleri hizmeti vermek için Online Mağaza markasını hayata geçirdik.

Online Mağaza ile, bütün bu çalışmalarda elde ettiğimiz Ar-Ge, müşteri beklentileri ve memnuniyeti, sıkı güvenlik unsurları kalitesi ile büyük bir projeyi paketleştirerek en ekonomik, kolay ve kullanılabilir olan Online Mağaza tamamen hazır e-ticaret sistemlerini hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.

Online Mağaza Projesi üretim faktörlerinden emek girdisinin bolca bulunduğu, azim ve takım ruhuyla disiplin elemanlarının entegre edildiği, prensiplerle çalışan bir ekibin ürünüdür. Her geçen gün artan çalışma arkadaşlarımızla sistemin tamamında homojen kaliteyi şirket standardı haline getirerek çalışıyoruz.

Hizmetimiz yalnızca bir e-ticaret yazılımı değil, e-ticaret ile ilgili tüm unsurları bünyesinde barındıran bütünleşik bir e-ticaret platformudur. Bu platform sürekli gelişen ve yenilenen bir yazılım, tamamen hazır e-ticaret alt yapısı, online mağazalar ve bu mağazalara kesintisiz erişim imkanı, müşteri ve veri güvenliğini en üst düzeyde tutan bir kroki ile birlikte beraberinde müşteri beklenti ve sorunlarını yol gösterici unsurlar kabul edip, sıkılmadan çözüme odaklı bir çalışmanın bütünüdür. Ar-Ge çalışmalarımız ilk günden bu yana ivme kaybetmeden devam etmekte ve olumlu sonuçları anbean sistemlerimize aktarılmaktadır.

Bilişim sektöründe hep var olan hevesimiz, yeniye ulaşmadaki bitmeyen enerjimiz, kaliteden ödün vermeyişimiz ile size verimli bir çözüm ortağı olmak için buradayız.

Online Mağaza

Sepet

  • Sepetinizde ürün yok!

Giriş

Size mağazanızı özel alan adında kullanmak istermisiniz. Sadece 49TL ödeyerek alan adınızda mağaza kurabiliriz.